Pokoje Standard

Pokoje Standard przygotowaliśmy z myślą o gościach, którzy poszukują noclegu w rozsądnej cenie bez konieczności współdzielenia pokoju z innymi osobami. Pokoje te są pozbawione własnych łazienek, jednak nasi goście mogą skorzystać z jednej ze wspólnych łazienek znajdujących się na korytarzu. Na każde 2 lub 3 pokoje przypada jedna łazienka, dzięki czemu nie ma problemów z dostępnością. Pokoje wyposażone są w białą hotelową pościel i ręczniki. W cenę wliczone jest również WiFi 100Mb/s oraz dostęp do kawy z ekspresu ciśnieniowego i herbaty we wspólnej kuchni przez cały dzień.
Ceny pokoi z tego przedziału zaczynają się już od 69 zł za pokój 1-os! W hostelu posiadamy 14 pokoi typu Standard.

Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia i nie mogło go zabraknąć w naszej ofercie – na życzenie przygotowujemy dla Was pyszne śniadania – tylko 10 zł/os.
Problem ze znalezieniem miejsca parkingowego w zatłoczonym centrum Poznania nie dotyczy naszych gości. Do Waszej dyspozycji oddajemy prywatny parking, z którego możecie skorzystać już za 20 zł/dobę. Liczba dostępnych miejsc parkingowych jest ograniczona, dlatego prosimy o ich wcześniejsze zarezerwowanie.

Hostel w Poznaniu - Very Berry

CENNIK GALERIA REZERWACJA       REGULAMIN        KONTAKT        

Al. Marcinkowskiego 11/17  •  61-827 Poznań
Tel:   +48 61 8551763  •  536 961 480
hostel@very-berry.pl